اخبار در جلسه ستاد معاينه فني شهريار تصویب شد:الزام شهرداری به قانون هوای پاک/ ناوگان حمل و نقل عمومي سالانه 5 درصد افزایش می یابد

وضعیت آلودگی هوای تهران

نظرسنجی

در جلسه ستاد معاينه فني شهريار تصویب شد:الزام شهرداری به قانون هوای پاک/ ناوگان حمل و نقل عمومي سالانه 5 درصد افزایش می یابد

1396/10/19تاریخ:
جلسه ستاد معاينه فني خودروهاي سبك شهرستان شهریار صبح امروز در محل معاونت حمل و نقل شهرداري این شهریار و با حضور رئيس پليس راهور ، معاون حمل و نقل شهرداري و سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهریار برگزار شد. 
به گزارش سايت اطلاع رساني محيط زيست استان تهران(سامات)، در اين جلسه به ارزيابي عملكرد ٣ مركز معاينه فني خودرو سبك در شهريار پرداخته شد و مقرر گرديد مراكز جهت تنوير افكار عمومي و شفاف سازي، ليست قيمت ها و منشور اخلاقي كاركنان را در معرض ديد عمومي قرار دهند.
این گزارش می افزاید: در اين جلسه مصوب گرديد معاونت حمل و نقل شهرداري  نسبت به سنجش آلاينده هاي هوا در ترمينالهاي مسافرتي شهر از طريق آزمايشگاه هاي معتمد سازمان حفاظت محيط زيست  اقدام نموده و نتيجه را به اداره حفاظت محيط زيست شهرستان منعكس نمايد.
همچنين مقرر شد برابر قانون هواي پاك  شهرداري شهريار نسبت به نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي و افزايش  آن به ميزان سالانه ٥ درصد اقدام نمايد .

مناسبت ها و برنامه ها