اخبار آرش میر اسماعیلی در دیدار با کارکنان محیط زیست تهران: تلاش می کنیم یکی از روزهای المپیک را به محیط زیست اختصاص دهیم

وضعیت آلودگی هوای تهران

نظرسنجی

آرش میر اسماعیلی در دیدار با کارکنان محیط زیست تهران: تلاش می کنیم یکی از روزهای المپیک را به محیط زیست اختصاص دهیم

1397/01/22تاریخ:

آرش میر اسماعیلی قهرمان دو دوره مسابقات جهانی جودو که از چند سال پیش به عنوان سفیر محیط زیست فعالیت می کند روز گذشته ضمن دیدار با کارکنان محیط زیست شهرتهران به تشریح برنامه ها و دغدغه های زیست محیطی خود پرداخت .
به گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)، آرش میر اسماعیلی که هم اکنون سخنگو ومسئول اجرایی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک می باشد در این دیدار گفت: تلاش خواهیم کرد تا یکی از روزهای هفته المپیک را که تیرماه برگزار خواهد شد به موضوع محیط زیست اختصاص دهیم.
وی افزود: با توجه به نگاه خوب سایر اعضای این کمیسیون به موضوع محیط زیست ورویکرد ی که این سالها کمیته المپیک نسبت به محیط زیست داشته است وبا حمایت سازمان حفاظت محیط زیست این موضوع بتواند فصل جدیدی درفعالیت های زیست محیطی  ورزشکاران المپیکی باشد.
محمد حسین بازگیر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران نیز در این دیدار آرش میر اسماعیلی را ورزشکار وقهرمانی ملی و جهانی و مورد احترام آحاد جامعه والگوی بسیاری از جوانان دانست و گفت:مشارکت چهره های ملی وشناخته شده درفعالیت های آموزشی وفرهنگ سازی بسیار موثر وسازنده خواهد بود وآنها می توانند به عنوان الگوی بخشی از افراد جامعه در تغییر نگاه ها به محیط زیست وتغییر باور افراد و درنهایت تغییر رفتارها به نفع محیط زیست وحفظ آب وخاک وهوا وتنوع زیستی کشور بسیار تاثیر گذار باشند.
وی درادامه آموزش را موثرترین روش میل به توسعه پایدارعموم دانست وازسایر قهرمانان ورزشی جهت ارتقاء فرهنگ حفاظت از محیط زیست دعوت به همکاری و حمایت از محیط زیست کرد.

نویسنده: 1397,01,22

مناسبت ها و برنامه ها