اخبار سرپرست اداره حفاظت محیط زیست پاکدشت: پلمب یک کارگاه غير مجاز بسته بندي نمک خوراکي

وضعیت آلودگی هوای تهران

نظرسنجی

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست پاکدشت: پلمب یک کارگاه غير مجاز بسته بندي نمک خوراکي

1396/06/20تاریخ:

در پی گشت و پایش زیست محیطی یگان حفاظت محیط زیست، يک کارگاه غیر مجاز بسته بندی نمک خوراکی در شهرستان پاکدشت شناسایی و پلمب شد.
به گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران (سامات)، عزیز میکائیلی با اعلام این خبر گفت : در پی گشت و پایش یگان حفاظت این اداره در یکی از روستاهای بخش مرکزی، ماموران با مراجعه به یک واحد غیرمجاز آسیاب و ذوب مواد پلاستیکی، یک کارگاه غیرمجاز بسته بندی نمک خوراکی را شناسایی کردند. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه این کارگاه در شرایط غیربهداشتی و از مواد اولیه بدون مشخصات و در مجاورت یک واحد پلاستیک شویی و ذوب مواد پلاستیکی فعالیت داشت، افزود: مامورین بلافاصله ضمن هماهنگی باجانشین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، پلیس امنیت و بازرسین شبکه بهداشت از محل کارگاه بازدید بعمل آوردند.
میکائیلی اظهار داشت:کلیه مواد اولیه، محصولات آماده و تجهیزات بسته بندی توسط بازرسین شبکه بهداشت توقیف و محل تا تعیین تکلیف نهایی پلمب و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی موارد را با شماره هاي 36010209و یا 1540 سامانه رسیدگی به شکایات مردمی در میان بگذارند.

نویسنده: 1396,06,20

مناسبت ها و برنامه ها