اخبار رئیس اداره حفاظت محیط زیست ری : اجرای گشت و پایش شبانه در بخش خاوران

وضعیت آلودگی هوای تهران

نظرسنجی

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ری : اجرای گشت و پایش شبانه در بخش خاوران

1396/09/14تاریخ:

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از اجرای گشت و پایش شبانه این اداره در بخش خاوران بمنظور شناسایی ، جلوگیری و همچنین برخورد با عوامل پسماندسوزی و فعالیت آلاینده در شب هنگام خبر داد .
به گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران (سامات) ، زهره عبادتی با اعلام این خبر گفت :بر همین اساس عوامل اجرایی این اداره طی گشت زنی شبانه ، بخش خاوران را مورد پایش زیست محیطی قرار دادند ، که چندین مورد تخلیه پسماند جهت سوزاندن شناسایی و قبل از ایجاد حریق با عاملین آن برخورد شد.
وی افزود : از آنجائیکه اغلب این پسماندسوزی ها در شب هنگام صورت می گیرد ،گشت و  پایش  شبانه مداوم در برنامه کاری این اداره قرار دارد .
عبادتی در پایان با اشاره به اینکه علاوه بر پسماندسوزی ، فعالیت غیراصولی بعضی واحدهای صنعتی نیز در شب هنگام موجب آلودگی شدید هوا می گردد ، اظهار داشت : بر همین اساس بازدید شبانه و برخورد قانونی با خاطیان ، در راستای اجرای قانون هوای پاک و سایر قوانین مرتبط ، در دستور کار این اداره قرار دارد و همچنین از شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده هر گونه آلودگی خصوصا در هنگام شب موضوع را به اطلاع این اداره برسانند .

نویسنده: 1396,09,14

مناسبت ها و برنامه ها